قوانین و مقررات سامانه

استفاده از سامانه ثبت حیوانات خانگی تتودار به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1-پرداخت هر گونه هزینه در سامانه ثبت حیوانات خانگی تتو دار بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2- خدمات و محتویات این سامانه براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این سامانه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی pettattooregistry@gmail.com و یا سامانه پیام کوتاه به شماره 02126912754 درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

3- در این سامانه فقط هزینه ثبت حیوانات خانگی اخذ می شود.

4- كاربران هنگام پرداخت هزینه، ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست مشخصات  آنها و حیوانات خانگی متعلق به آنها می شود.

5- تمام ابزاری که در سامانه ثبت حیوانات خانگی تتو دار با هدف ارتباط با کاربران به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث حیوانات خانگی باشد.

6- سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربران در این سامانه لینک شده اند مستقل بوده، و سامانه ثبت حیوانات خانگی تتو دار مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

7- ارتباط سامانه ثبت حیوانات خانگی تتو دار با کاربران سایت از طریق ایمیل به آدرس pettattooregistry@gmail.com و شماره های 02126912754 و 09358288666 بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

8- سامانه ثبت حیوانات خانگی تتو دار به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

9- زمان و مکان تتوگذاری توسط سامانه ثبت حیوانات خانگی بصورت تلفنی با صاحبان حیوانات خانگی تعیین می شود و در یکی از مراکز نزدیک به محل سکونت صاحبان حیوانات خانگی انجام داده می شود.

10- هزینه تتو گذاری حیوانات خانگی بعد از انجام پروسه تتو گذاری اخذ می گردد.